Mir begréissen eisen neien 1. Equipe Trainer Jan Küchling.

Zesummen si mer starck!

03.11.2021Coupes de Dames 1/8 finale Fiels - Entente Rosport/USBC 01 20h00 zu Larochette3:1
05.11.2021Championaat Seniors Réserves USBC 01 - Remich/Bous 20h00 zu Consdorf5:0
Championaat Pupilles Junglinster - USBC 01 16h30 zu Junglinster12:5
Championaat Dames Entente Rosport/USBC 01 - Junglinster 19h00 zu Ralingen0:4
Championaat Seniors 1 USBC 01 - Boevange 16h00 zu Consdorf3:1
12.11.2021Championaat Seniors Réserves Mensdorf -USBC 01 20h00 zu Mensdorf2:2
13.11.2021Bambinis UMW - USBC 01 - Junglinster I - Junglinster II 10h30 zu Mertert
Championaat Scolaires Racing Luxembourg III - Entente Ënnersauer/Mëllerdall II 11h00 zu Hollerich6:1
Championaat Minimes USBC 01 - Entente Brouch/Boevange 15h00 zu Consdorf1:2
Championaat Pupilles Krëschtnech - USBC 01 15h00 zu Krëschtnech4:14
Championaat Scolaires Wincrange - Entente Ënnersauer/Mëllerdall III 16h30 zu Wincrange7:2
Championaat Seniors 1 Bastenduerf - USBC 01 18h00 zu Bastenduerf2:2
Championaat Scolaires Strassen I - Entente Ënnersauer/Mëllerdal I 18h00 zu Strassen0:6
14.11.2021Championaat Poussins USBC 01 - Baastenduerf 10h30 zu Consdorf4:4
Championaat Cadets Entente Ënnersauer/Mëllerdall I - Steinsel 14h30 zu Ralingen3:1
Championaat Cadets Medernach - Entente Ënnersauer/Mëllerdall II 15h00 zu Stegen4:2
19.11.2021Championaat Seniors Réserves Kopstal - USBC 01 20h00 zu Kopstal2:1
20.11.2021Bambinis USBC 01 - Krëschtnech - Echternach - Junglinster 10h30 zu Consdorf
Championaat Scolaires Entente Ënnersauer/Mëllerdall III - Entente Erpeldange/Bastendorf 14h30 zu Mertert3:5
Championaat Juniors Mertzig - Entente Ënnersauer/Mëllerdal 16h30 zu Mertzig1:3
Championaat Scolaires Entente Ënnersauer/Mëllerdall I - Merl/Belair I 16h30 zu Mertert1:1
Championaat Scolaires Entente Ënnersauer/Mëllerdall - Steinsel 16h30 zu Echternach2:2
Championaat Minimes Bourscheid - USBC 01 16h30 zu Bourscheid/Mischelau1:4
21.11.2021Championaat Poussins - Fiels - USBC 01 10h30 ander Fiels3:2
Championaat Cadets Entente Wiltz/Wilwerwiltz - Entente Ënnersauer/Mëllerdall I 14h00 zu Weidingen2:1
Championaat Cadets Entente Ënnersauer/Mëllerdall II Wincrange 15h00 zu Echternach12:1
Championaat Seniors I USBC 01 - Kehlen 16h00 zu Consdorf2:1
23.11.2021Championaat Juniors Entente Ënnersauer/Mëllerdall - Ettelbruck 19h30 zu Ralingen
26.11.2021Championaat Seniors Réserves USBC 01 - Munsbach 20h00 zu Consdorf3:0 ff
27.11.2021Bambinis Krëschtnech - USBC 01 -UMW - Entente Syrdall/Munsbach 10h30 zu Krëschtnech
Championaat Scolaires Entente Wiltz/Wilwerwiltz - Entente Ënnersauer/Mëllerdall I 14h30 zu Weidingen2:5
Championaat Scolaires Walferdange - Entente Ënnersauer/Mëllerdall II 14h30 zu Walferdange3:1
Championaat Minimes USBC 01 - Hosingen 15h00 zu Consdorf2:5
Championaat Juniors Diekirch - Entente Ënnersauer/Mëllerdall 16h30 zu Diekirch1:2
Championaat Scolaires Mertzig - Entente Ënnersauer/Mëllerdall III 16h30 zu Mertzig
Championaat Pupilles Entente Syrdall I - USBC 01 16h30 zu Moutfort6:9
Championaat Dames Entente Rosport/USBC 01 - Hesperange 19h00 zu Ralingen1:1
28.11.2021Championaat Poussins USBC 01 - Medernach 10h30 zu Consdorf1:11
Championaat Cadets Entente Osten - Entente Ënnersauer/Mëllerdall I 15h00 zu Wormeldange0:6
Championaat Seniors 1 Diekirch - USBC 01 16h00 zu Diekirch3:0
Championaat Cadets Entente Ënnersauer/Mëllerdall II - Entente Bastendorf/Erpeldange 16h30 zu Echternach
04.12.2021Lalux Indoor Pupilles 9h00 zu Junglinster an der Hal
Championaat Juniors Entente Ënnersauer/Mëllerdall - Walferdange 15h00 zu Ralingen
Championaat Minimes Erpeldange - USBC 01 15h00 zu Erpeldange
Championaat Scolaires Ënnersauer/Mëllerdall III - Medernach 16h00 zu Mertert
Championaat Scolaires Ënnersauer/Mëllerdall I - Ettelbruck I 18h00 zu Mertert
Championaat Scolaires Ënnersauer/Mëllerdall II - Entente Mersch/Lintgen I 18h15 zu Echternach
Championaat Dames Entente Wormer/Munsbach/CSG - Entente Rosport/USBC 01 19h00 zu Munsbach
05.12.2021Lalux Indoor Poussins 9h00 zu Consdorf an der Hal
Championaat Cadets Entente Ënnersauer/Mëllerdall I - Racing Luxembourg II 15h00 zu Ralingen
Championaat Cadets Entente Hosingen/Norden II - Entente Ënnersauer/Mëllerdall II 15h00 zu Hosingen
Championaat Seniors 1 USBC 01- Schieren 16h00 zu Consdorf
09.01.2022Lalux Indoor Minimes 9h00 zu Consdorf an der Hal